KLIENT: Kinder (Ferrero)

Jak wspaniałe są święta z Kinder

W powietrzu czuć już zapach wiosny. Zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji marka Kinder przygotowała specjalną edycję czekoladowych specjałów.  W tym roku Kinder inspiruje także do rodzinnych zabaw przy wielkanocnym stole oraz zdradza sposób na zorganizowanie udanego Easter Egg Hunt czyli polowania na wielkanocne, czekoladowe jajka.

Naszym zadaniem było przygotowanie kampanii digitalowej z materiałami promującymi produkty wielkanocne marki Kinder. W ramach współpracy przygotowaliśmy tematyczną stronę internetową pełną zabaw, zgadywanek oraz inspiracji dla dzieci i rodziców.
Przygotowaliśmy kilka konceptów, scenariuszy oraz zaprojektowaliśmy gry internetowe dla najmłodszych fanów czekoladowych jajek. Opracowaliśmy także materiały i filmy inspirujące oraz instruujące jak przystroić dom na Wielkanoc.
Dla rodziców przygotowaliśmy natomiast scenariusze wielkanocnych gier i zabaw, które zagwarantują dobrą zabawę przy świątecznym stole. Wszystkie aktywności zostały oparte na wykorzystaniu produktów Kinder.

 

REZULTATY

Opracowana przez nas strona oraz content, który zaprojektowaliśmy cieszył się ogromną popularnością. Gry, materiały i pomysły inspirujące do zabaw z dziećmi były chętnie wykorzystywane i udostępniane przez blogerki parentingowe oraz influencerki. Kampania przyniosła świetne rezultaty i miała znaczący wpływ na sprzedaż wielkanocnych produktów Kinder.