Bulldog Skincare for Men

BULLDOG ON TOUR

Nagradzana brytyjska marka kosmetyków do pielęgnacji skóry Bulldog Skincare For Men jest już dostępna w Polsce, w sieci Rossmann.
Wszystkie produkty marki Bulldog zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji skóry męskiej, aby prosto i efektywnie zająć się jej specyficzną problematyką. Na opakowaniu nie ma niezrozumiałego żargonu. Bulldog przykłada dużą wagę do tego, co robi i jak robi. Ich produkty nigdy nie zawierają sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych, ani składników pochodzenia zwierzęcego (są przyjazne dla wegetarian i nigdy nie są testowane na zwierzętach).
Bulldog obecnie jest dostępny w ponad 15 krajach na tak różnorodnych rynkach, jak Korea Południowa, USA i Australia. Najlepiej sprzedającym się produktem jest Bulldog Original Moisturiser. Co 15 sekund gdzieś na świecie sprzedaje się jedno opakowanie tego właśnie kremu nawilżającego.

Rezultaty

Kultowa przyczepa, najlepsi barberzy w Polsce, ponad pięć tysięcy odwiedzających w każdej lokalizacji i mega flow.
A ramach letniej aktywacji marki „Bulldog On Tour” opracowaliśmy koncepcję wyjątkowych eventów w wybranych miastach Polski oraz nadzorowaliśmy ich egzekucję. Celem cyklicznych wydarzeń było zapoznanie konsumentów z nową marką oraz dostarczenie im wyjątkowych przeżyć.
W te wakacje wraz z mobilnym studiem odwiedziliśmy Wrocław, Łódź i Warszawę. W kultowej przyczepie nasi profesjonalni barberzy zadbali o fryzurę i brodę wszystkich odwiedzających Bulldoga mężczyzn. Nasze metamorfozy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo przewidzieliśmy prezenty w postaci produktów oraz konkurs z fantastycznymi nagrodami, a to wszystko przy dobrej muzyce i w chillowej atmosferze.