REALIZACJE

KLIENCI

AGENCJA

ATL / BTL / DIGITAL / EVENT / CREATIVE / OUTDOOR / PR / FIELD MARKETING / BRAND EXPERIENCE / BRAND DESIGN / VIDEOS / INCENTIVE / FRESH IDEAS / ADVERTISING / SOCIAL MEDIA / STRATEGY / SHOPPER MARKETING / OUT OF THE BOX / FUN

Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

Działamy w duchu SMART / CREATIVE / CONFIDENCE / OUT OF THE BOX. Cenimy sobie naszą elastyczność i dużą swobodę działania, bo to one definiują sukcesy Hackett Hamilton i pozwalają nam wychodzić poza utarte schematy.

Budujemy relacje oparte na wzajemnej otwartości, szczerości i obustronnym zaufaniu. Wierzymy w partnerską współpracę z jasnymi i prostymi zasadami.

KARIERA

Najważniejsi są dla nas ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy. Dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami projekty, które inspirują innych. Szukamy najlepszych!

poznaj szczegóły

poznaj szczegóły

proces rekrutacji został zakończony

KONTAKT

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
+48 22 243 88 86‬
letsworktogether@hacketthamilton.com