ZESPÓŁ

Wojciech Nowak

CEO

12 lat doświadczenia w zakresie obsługi komunikacyjnej marek z kategorii FMCG, budowlanej, farmaceutycznej, tytoniowej, medycznej, e-commerce’owej, motoryzacyjnej i finansowej. Doświadczenie w agencjach sieciowych oraz po stronie działów marketingu. Przeszło 1000 międzynarodowych projektów ATL, BTL, Digital a także launche produktów w Polsce i zagranicą. Pasjonat strategii i budowania nieszablonowych modeli biznesowych.

Jacek Jakubisiak

Production Manager

Absolwent wydziału instrumentalnego w klasie Kontrabasu u prof. Andrzeja Mysińskiego na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W tracie studiów współpracował z Filharmonią Narodową oraz Polską Orkiestrą Radiową. W latach 1995-1997 wraz z Philharmonie der Nationen pod dyrekcją Justusa Frantza zwiedził Europę, Karaiby  oraz Azję. Od 1998 zawodowo związany z reklamą.

Ewa Mikołajczak

Creative Director

od 15 lat w branży reklamowej, w tym ponad 6 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora kreatywnego. Realizowała duże kampanie zintegrowane we wszystkich kanałach komunikacji, atl, btl i digital. Ostatnio jako dyrektor kreatywny pracowała w warszawskim oddziale agencji reklamowej GDP. Tworzyła kampanie reklamowe dla takich klientów jak: Lidl, Lech, Lubella, Raiffeisen Bank, stacje paliw BP, Grolsh, Lisner, Aviko, Wedel, Oriflame, Bourjois, Rimmel i wielu innych. Jej prace były nagradzane w ramach konkursów Effie oraz Kreatury. Podkreśla, że i w pracy i prywatnie bardzo ważna jest dla niej estetyka bo „piękno jest kluczową częścią naszego życia, tak ważną, że wydajemy na nie dużo pieniędzy” – powiedział wybitny brytyjski neurolog Semir Zeki badający wpływ obrazów na mózg ludzki. Pasjonuje się filmem i reżyserią.

Marcin Zieliński

Art Director

Jak sam mówi w branży jest tak długo, że pamięta jeszcze dyskietki, faxy i dyski SCSI. Do pracy w reklamie, oprócz sławy i pieniędzy skusił go możliwości fotoszopa. Nigdy nie interesował się komputerami aż do momentu, kiedy jako kiepski fotograf odkrył tajniki programu Adobe. Tak się właśnie zaczęło. Od foto edytora poprzez operatora skanera bębnowego, specjalisty DTP do dezajnera i dyrektora – art dyrektora. Taka droga od pucybuta do milionera. Prawie. Prywatnie uwielbia długo spać, daleko podróżować i dobrze jeść.

Artur Kępiński

Art Director

Z branżą kreatywną związany od przeszło 10 lat, jako grafik designer i art director. Fetyszysta logotypów, ilustrator offowy i entuzjasta tenisa stołowego. Zgłębia wiedzę na temat „Jak być lepszym człowiekiem nienawidząc ludzi”.  Syn swojej matki, ojciec swojej córki. Kuriozum i konkret to jego ulubione słowa.

Anna Inglot

FINANCIAL SPECIALIST

Porwana przez świat reklamy już od czasów studiów. Przez 10 lat zdobywała doświadczenie w prowadzeniu programów lojalnościowych i uparcie dążyła do poznania tajemnic ochronnych danych osobowych. Następnie „rzucona” przez życie do Paryża z zawodową przerwą zamienioną na największe życiowe osiągnięcie – zostanie mamą dwóch wspaniałych córek. Od ponad 4 lat nowe zawodowe rozdanie. Świat finansów, cyferek, przelewów, faktur, raportów i dbałości o finansowy sukces firmy. Najlepsza przyjaciółka Excela.

Prywatnie dumna mama z pasją do sztuki, ciekawa świata, uzależniona od czytania i sportowo wciągnięta przez golf, pływanie i sporty zimowe.

 

Tomasz Rogowski

Account Manager

Najbardziej pozytywnie nastawiony do życia Account Manager. Od 10 lat w branży reklamowej, pracował dla kluczowych klientów w branży farmaceutycznej. Po godzinach regularnie uprawia sport (biega, pływa i jeździ na rowerze) a także dobrze gotuje. Jak twierdzi drzemią w nim niewyczerpane pokłady energii.

Aleksandra Borowa

Account Executive

Oficjalnie związana z reklamą od 2016 roku, nieoficjalnie dłużej w ramach ogromnego zainteresowania branżą. Zaczynała jako PR specialist, następnie jako junior project manager. W branży reklamowej fascynuje ją różnorodność oraz to, że codziennie czekają na nas nowe wyzwania. 10 lat spędziła na scenie i w sali tanecznej. Obecnie pasjonuje się literaturą amerykańską, historią sztuki oraz modą.